Online Marketinges Állások

Online Marketing Manager
SDA Stúdió Kft.
Marketing stratégia megtervezése Marketing kampányok megvalósítása Akciók, promóciók kidolgozása Email kampányok lefolytatása Online megjelenés koordinálása Hírek, online tartalom írása Közösségi média tartalmak készítése Online hirdetések kidolgozása Marketing anyagok…

Best Reisen Utazási Iroda Kft.
A Best Reisen Utazási Iroda Online Marketing Manager munkatársat keres.
Online marketing manager

Elvárások:

Online marketing területén szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
Weboldal keresőoptimalizálási ismeretek
Website tartalmak fejlesztésében szerzett elmélyült tapasztalat
Magabiztos eligazodás a Google Analytics rendszerben
Google Adwords ismerete, önálló kampánymenedzselés
Konverzió alapú keresőmarketing statisztikák készítése és elemzése
Felsőfokú végzettség (marketing szakirány előny)
Kreativitás, stratégiai gondolkodás
Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Turizmus területén szerzett tapasztalat előny!

Online Marketing Specialista
Feladatok / Felelősségek:

A cég online kommunikációjának tervezése és koordinációja
A kiadó online portáljainak, honlapjának, webshopjának marketingje, folyamatos optimalizációja
Online promóciós stratégiák megalkotása és kivitelezése
Közösségi média-felületek kezelése
SEM/SEO
Online kampányok tervezése, szervezése, kivitelezése
Az online tevékenységek és kampányok mérése és az alapján statisztikák, riportok, akciótervek készítése

Amit elvárunk:

Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség
Legalább 3-4 év online marketing területen szerzett gyakorlati tapasztalat
Tapasztalat a google hirdetések és a közösségi média, SEM/SEO területén
Középszintű angol nyelvtudás
Online marketing trendek és innovációk naprakész ismerete
Pro-aktivitás, kreatív és innovatív szemlélet
Kiemelkedő projektmenedzsment készség
Kiváló kommunikációs és együttműködési készség

Online Marketing Vezető
Feladatok és felelősség:

Hosszú távú üzleti stratégiák kidolgozása, várható bevételek és költségek kalkulálása;
Affiliate marketing és médiavásárlás koncepcionális irányainak meghatározása;
Új stratégiai piacok, partnerek felkutatása, megállapodások kidolgozása;
Új üzleti modellek, hirdetési programok tervezése;
Médiatervezés saját és külső oldalakon;
Médiavásárlás és kreatív folyamatok koordinálása;
E-mail és egyéb promóciós kampányok tervezése és lebonyolítása;
Kampányok kiértékelése, optimalizálása;
Egy több mint 20 fős affiliate marketing és médiavásárlás csoport vezetése.

Elvárások:

3-5 éves online marketing területen szerzett tapasztalat;
20+ ember irányításában szerzett vezetői tapasztalat marketing vagy értékesítés területen;
Affiliate marketing modell átfogó ismerete;
Online piaci trendek és eszközök naprakész ismerete;
Közel anyanyelvi szintű angol nyelvtudás szóban és írásban;
Kiváló kommunikációs és prezentációs készség;
Gazdasági / számviteli jelentésekben való jártasság.

Előnyt jelent:

USA-ban folytatott tanulmányok vagy szakmai tapasztalat.

Amire számíthatsz:

Szakmai kihívás, modern marketing eszközök használata;
Stabil cégcsoport, hosszú távú munkalehetőség;
Sportolási és rekreációs lehetőség házon belül.

Advertisements

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Kapcsolódás: %s