keresőmarketing specialista – PPC állás

keresőmarketing specialista – PPC

Az allegroup.hu Kft. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

A cég teljes portfóliójának PPC marketing menedzsementje, SEM-tevékenységének felügyelete
Heti/ havi PPC marketing-statisztikák, elemzések készítése
Rendszeres és folyamatos költségkontroll és kampány optimalizáció
Google AdWords, Facebook PCC, ill. e-target kampányok összeállítása, menedzselése
Kapcsolattartás a Google helyi csapatával
Folyamatos kapcsolattartás SEO munkatársakkal SEO/SEM munkák összehangolása érdekében
Best practice figyelés

Elvárások:

· Középfokú végzettség

· Legalább angol középfokú nyelvismeret

· Kifejezetten precíz, pontos munkavégzés

· Office csomag ismerete (kiemelten Excel, Ppt, Word,)

· Csapatban és önállóan is jól tud dolgozni

Előny:

· Nagyobb PPC budget menedzselésében szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

· Versenyképes fizetés

· Juttatások

· Folyamatos fejlesztések támogatása

· Fiatal csapat

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Munkaidő: Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíciónévre való hivatkozással és fizetési igény megjelölésével a job@allegroup.hu e-mail címre!

Jelentkezési határidő: 2011. szeptember 30.

Reklámok

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Kapcsolódás: %s